JOGA2019DSC 1850Zajęcia z JOGI odbywają się:

- WTORKI - w godzinach 17:45-19:00 w Ośrodku Kultury w Gródkowie, ul. Zwycięstwa 2

- CZWARTKI - w godzinach 18:45-20:00 w Ośrodku Kultury w Gródkowie, ul. Zwycięstwa 2

Instruktor: Iwona Kwaśny

Wejście POJEDYŃCZE 13 pln LUB MULTIPLIKACJA: 2,3,5,6,7: płatne na konto 02 8438 0001 0000 0332 2018 0001, przelewem tradycyjnym

Karnet( 4 wejścia): 50 pln, płatne poprzez system e-zajęcia, platforme Przelewy24.

Opłatę należy uiścić z góry do 10 dnia każdego miesiąca. Zapisy na zajęcia przez system: e-zajęcia.

 


BRZĘKOWICE - SALA OSP:
- czwartek 17.00-18.00
Zapisy i płatność - tylko dla zajęć w Brzękowicach - Iwona Kwaśny – 605-885-503


Iwona Kwaśny – wykwalifikowany instruktor hatha jogi, jogi twarzy metodą Yogattractive. Słuchaczka studiów podyplomowych „Ajurweda - holistyczna koncepcja zdrowia”. Autorka bloga i FB „Joga w ogrodzie”. Propagatorka slow life, zdrowego trybu życia w zgodzie z naturą. Kilka słów o jodze: Joga – to system ćwiczeń (asan), który angażuje do pracy zarówno ciało jak i umysł. Asany wykonywane są w harmonii z oddechem. Jest to doskonała metoda leczenia bólu, łagodzenia stresu i napięć. Joga uważana jest za bardzo pomocną w radzeniu sobie z różnymi chorobami czy schorzeniami. Poprzez praktykę w asanach stojących, wygięciach do przodu, do tyłu, skrętach zwiększamy swój zakres ruchu. Joga wzmacnia, łagodnie rozciąga, jest świetna dla kręgosłupa. Jest doskonała dla kobiet! Aktywizuje do pracy jajniki, nadnercza, tarczycę. Rozluźnia, masuje, dotlenia narządy jamy brzusznej. Ja osobiście nie traktuję jej jako praktyki, która leczy ale poprawia nasz dobrostan. Poprzez łagodny ale systematyczny ruch odzyskujemy kontakt ze swoim ciałem!! 

BHP: na zajęcia przynieś matę do jogi, ubierz luźny strój (getry i koszulka są ok.:). Ćwiczymy boso. Do relaksu, który kończy każde zajęcia przydają się: koc i skarpety. Nie najadaj się co najmniej 2 godziny przed zajęciami (uciskany brzuch i jelita tego nie lubią)

Znajdziesz MNIE na FB „Joga w ogrodzie”, jeśli ci się spodoba nasza strona, prosimy o polubienie.

Zapraszam!! Spotkajmy się na zajęciach.
Iwona Kwaśny