Jeśli tutaj jesteście, to znaczy, że chcecie zapisać się do naszego projektu:

“Filmowe gminne opowieści”.

Jest nam niezmiernie miło :).

Poniżej znajdziecie rozpiskę warsztatów on-line wraz z datami, a poniżej link do formularza.

HARMONOGRAM:

1. Poznajmy się! - 3 lipca, godzina: 10:00-12:00

temat animacja: uczestnicy dowiedzą się, czym jest animacja dokumentalna, zobaczą przykłady filmów, poznają różnorodne techniki i podstawy animacji.

temat dziennikarstwo: postaramy się przygotować kilka pytań do naszego gościa, z którym spotkamy się na następnych zajęciach. Na bazie udzielonych przez niego odpowiedzi stworzymy scenariusz filmowy.

-prowadzenie: Agata Hofelmajer-Roś, Ewa Borysewicz.

2.Spotkajmy naszych bohaterów - 8 lipca, godzina 10:00-12:00

temat dziennikarstwo: w czasie tych warsztatów spotkamy się z naszym gościem, zadamy mu kilka pytań i poznamy historię KGW widzianą jego oczami.

-prowadzenie: Ewa Borysewicz, Agata Hofelmajer-Roś

3.Tworzymy storyboard ! - 15 lipca, godzina 10:00-12:00

temat animacja:

-razem z Ewą uczestnicy rozrysują poszczególne sceny, które później będą realizowane w domowych studiach filmowych.

-zbudujemy też nasze studio filmowe

-i poznamy bohaterkę, którą będziemy animować. Każdy otrzyma ją drogą pocztową w ramach wysyłanego przez GOK pakietu edukacyjnego przygotowanego dla każdego z uczestników:)

-prowadzenie:Ewa Borysewicz.

4. i 5. Kamera akcja - kręcimy film! - 22 lipca, godzina 10:00-12:00 i 29 lipca, godzina 10:00-12:00

temat animacja: uczestnicy wraz z Ewą będą kręcić poszczególne ujęcia w swoich domach!!! Każdy z tych filmów na późniejszym etapie będzie częścią całego filmu przygotowanego w trakcie etapu montażu przez Ewę.

- prowadzenie: Ewa Borysewicz.

6.Wielka premier i spotkanie na zakończenie - październik 2020

Spotkamy się wszyscy w Gminnym Ośrodku Kultury w gminie Psary, by porozmawiać o projekcie, powspominać i wspólnie zobaczyć zrobiony przez nas film.

FORMULARZ REKRUTACYJNY

Kontakt:

Agata Hofelmajer-Roś
32 267 22 59

Honorata Grudzień

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura - Interwencje 2020

2020 NCK dofinans interwencje neg