NHEF 2021 logo tlo rozowe RGB

Seanse on-line

Nauczyciele, którzy zgłoszą się do programu w wersji on-line będą mogli oglądać filmy ze swoimi uczniami w swoich szkołach na swoich zajęciach. Nie będą jeździli do kina.

 

Grupy zgłoszone w projekcie będą mogły 1 raz na miesiąc obejrzeć w ramach zajęć film wraz z wgraną prelekcją i wprowadzeniem. Nauczyciel sam decyduje w jakich godzinach i w jaki dzień chce z uczniami zobaczyć film.

 

 

Filmy dopełnią prelekcje, warsztaty oraz omówienia po seansie. W zależności od wieku widzów będzie to 5-15 min lub 10-20 min. Ponadto, do każdego filmu przygotowane są materiały dydaktyczne dla nauczycieli i analizy psychologiczne, z którymi mogą zapoznać się również opiekunowie.

 

Można też zamiast oglądania filmów na lekcji wygodnie obejrzeć je w domu i omówić wspólnie z nauczycielem w trakcie lekcji online.

 

Bilety:

Cena za pojedynczy dostęp do filmu - 8 zł.

Zgłoszeń można dokonywać w każdym momencie, a filmy dostępne w katalogu są do obejrzenia do końca aktualnego roku szkolnego.

 

Cykle filmowe:

Filmy układają się w cykle tematyczne oparte na 4 tytułach:

RZEDSZKOLA

Chodzę do kina

Filmowe przygody

KLASY I-III

Filmowe sekrety

Filmowe podróże

Filmowi bohaterowie

KLASY IV-VI

Młodzi w obiektywie

Kino współczesne

Świat filmu

KLASY VII-VIII

Dojrzewanie w kinie

Grupy można zgłaszać poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

KONTAKT

Agata Hofelmajer-Roś
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
32 267 22 59