WYKRZYKNIKSzanowni Państwo ,

W związku z drugą falą epidemii oraz nowymi decyzjami rządu mającymi na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego zdecydował o czasowym zamknięciu do 29 listopada 2020 r. wszystkich instytucji kultury.

Oznacza to, że GOK Gminy Psary pozostanie zamknięty dla osób z zewnątrz. Od 9 listopada ośrodek kultury w Gródkowie, będzie pełnił dyżury telefoniczne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30-15:30. Jeżeli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania dotyczące działalności naszych placówek zapraszamy do kontaktu pod numerem  telefonu 32/267-22-59.

Ten „względnie” wolny czas postaramy się wykorzystać, jak najbardziej kreatywnie i twórczo. Naszymi nowymi projektami i pomysłami, będziemy dzielić się z wami na naszej stronie www.gok.psary.pl oraz profilu na Facebooku. Zapraszamy!!!