WYKRZYKNIKSzanowni Państwo ,

Najnowsze postanowienia Rządu pozawalają dotrzegać światełko w tunelu, dla powrotu do normalności. Szczególnie dla nas, jako instytucji kultury jest to bardzo miły znak, zwiastujący powolne zmiany i szanse na wznownienie naszej działalności. Jednak nie wyszstko od razu wróci do normy. Zgodnie z zaleceniami, w pełnym reżimie sanitarnym oraz przy zachowaniu wszystkich mozliwych zasad bezpieczeństwa w pierwszej kolejności, warunkowo do 28 lutego,wznawiamy:

 

- działanie Akademii Filmowej w ramach programu NHEF, kierowanego do szkół i przedszkoli. Seanse odbywać się będą z zachowaniem zasady 50% publiczności. Szczegółów co do organizacji projekcji udziela koordynatorka Agata Hofelmajer-Roś.

- próby zespołów śpiewaczych i młodzieżowych prowadzonych w ośrodkach, które przygotowywują się do najbliższych wydarzeń artystycznych w sezonie wiosennym.

Oznacza to, że GOK Gminy Psary pozostanie zamknięty dla osób z zewnątrz oraz w najbliższym czasie nie wznowi działalności poza wspomnianym powyżej zakresem działań. O wszelkich zmianach i nowych krokach podejmowanych przez GOK, będziemy Państwa informować na bieżąco na naszej stronie internetowej.

Wszystkie placówki GOK będą pełniły dyżury telefoniczne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30-15:30. Jeżeli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania dotyczące działalności naszych placówek zapraszamy do kontaktu pod numerem  telefonu 32/267-22-59 lub z konkretną placówką.