Dzień dziecka 20212Już 5 czerwca zapraszamy serdecznie na Dzień Dziecka z teatrem...Tego dnia na najmłodszych z okazji ich święta, będzie czekała rezolutna Dorotka i  tajemniczy czarnoksiężnik OZon, którzy zabiorą Was w magiczną i  pełną przygód podróż.  "Magiczna kraina czarnoksiężnika OZona" to opowieść o małej Dorotce, która mieszka na wsi wraz z wujkiem i ciocią oraz najlepszym przyjacielem – pieskiem Toto.

Za sprawą potężnej wichury dziewczynka i Toto przenoszą się do magicznej krainy, którą włada tajemniczy Czarodziej Oz-on. Dzięki pomocy dobrej wróżki Dorotka dostaje pantofelki, które mają ją ustrzec przed złymi czarami strasznej Czarownicy. Dziewczynka wyrusza w drogę po zaczarowanej krainie z nadzieją, że wielki czarodziej Oz-on sprawi, by mogła wrócić do swych bliskich. Dorotka na swej drodze spotyka nowych przyjaciół: Stracha na Wróble, Blaszanego Drwala i Tchórzliwego Lwa. Jeśli jesteście ciekawi, czy tajemniczy Czarnoksiężnik Oz-on pomoże dziewczynce wrócić do domu, to zobaczcie nasz spektakl! Przedstawienie teatralne uczy młodego człowieka jak ważna jest przyjaźń, zaufanie i wzajemna współpraca. 

UWAGA: Bilety wstępu dla dzieci są bezpłatne, dorośli/opiekunowie płacą 5zł.

W związku z obowiązującymi limitami oraz ograniczeniem publiczności do 50%, ilość biletów jest ograniczona. Obowiązuje sprzedaż wyłącznie elektroniczna. http://gok.psary.pl/index.php/system-rezerwacji

Spektakl odbędzie się w dwóch odsłonach o godz. 15:00 i 17:00.

Dzień dziecka 20212