FERIE ZIMOWE z GOK 3ŚWIĘTA, ŚWIĘTA I PO ŚWIĘTACH, 🥳a przed nami Nowy Rok….
Wprawdzie zaczynamy nowy rok z lekkim falstartem, bo od 28 grudnia obowiązują nas kolejne obostrzenia.
Co oznacza w dalszym ciągu zawieszenie naszej działalności stacjonarnej, aż do 17 stycznia, ale nie tracimy ducha i dobrego humoru.🤪
W dalszym ciągu z uśmiechem na ustach i pozytywnym myśleniem kontynuujemy swoją pracę dla Was na naszym facebookowy profilu.
Zaczynamy od ferii i zapraszamy do skorzystania z pomysłów na spędzenie wolnego czasu oraz wspólną zabawę.🧐🏂
Jak to mówią z Nowym Rokiem, nowym krokiem...i takie hasło chcemy, żeby przyświecało naszej działalności w 2021 roku. Liczymy, że umilimy wam trochę ferie i przetrwamy kolejne utrudnienia w dobrym nastroju.💪🥰

Bez tytułuW listopadzie zakończyła się realizacja projektu “Wyśpiewana tradycja” organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary dofinansowanego z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu “Kultura w sieci”.

Wszystkie działania odbywające się w ramach projektu: szkolenia, nagrania, zbieranie materiałów fotograficznych, spotkania z ekspertami i sesje fotograficzne miały na celu przygotowanie materiału merytorycznego o 9 zespołach śpiewaczych z gminy Psary, który tworzy stronę internetową zespolyspiewacze.pl

flags poland 1232 305611 listopada cała Polska obchodzić będzie jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI.

WYKRZYKNIKSzanowni Państwo ,

W związku z drugą falą epidemii oraz nowymi decyzjami rządu mającymi na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego zdecydował o czasowym zamknięciu do 17 stycznia 2021 r. wszystkich instytucji kultury.

Oznacza to, że GOK Gminy Psary pozostanie zamknięty dla osób z zewnątrz. Wszystkie placówki GOK będą pełniły dyżury telefoniczne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30-15:30. Jeżeli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania dotyczące działalności naszych placówek zapraszamy do kontaktu pod numerem  telefonu 32/267-22-59 lub z konkretną placówką.

Ten „względnie” wolny czas postaramy się wykorzystać, jak najbardziej kreatywnie i twórczo. Naszymi nowymi projektami i pomysłami, będziemy dzielić się z wami na naszej stronie www.gok.psary.pl oraz profilu na Facebooku. Zapraszamy!!!

KSM 8.11.20 cus 1W trosce o bezpieczeństwo uczestników oraz w związku z wprowadzonymi obostrzenia sanitarnymi, zaplanowany na 8 listopada 2020 roku KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH zostaje ODWOŁANY!!!

Informacje o zwrotach za bilety, zostały rozesłane drogą mailową. Prosimy o sprawdzenie poczty e-mail.

O nowym terminie, poinformujemy po nowym roku.

Szanowni Państwo, już jest!

Publikujemy edukacyjną e-publikację "Pamiątka filmowa - krok po kroku", która jest ostatnim rezultatem projektu "Filmowe gminne opowieści" realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary w okresie lipiec-październik 2020.

inauguracja roku 2020 2021 110 20201027 1648379663Z dużym ograniczeniem oraz w pełnym reżimie sanitarnym, w piątek 23 października odbyła się Inauguracja Roku Kulturalnego w Centrum Usług Społecznych w Strzyżowicach. Z racji wszechobecnej pandemii i wielu obostrzeń, w tym roku wydarzenie to wyglądało zupełnie inaczej. Tegoroczna działalność GOK z uwagi na bezpieczeństwo uczestników i rządowe obostrzenia została bardzo mocno ograniczona, co wyraźnie przełożyło się na ilość imprez.

unnamed Copy Copy

Szanowni Państwo
od poniedziałku 19/10 zajęcia z AKROBATYKI ARTYSTYCZNEJ prowadzone w SP DĄBIE, zostają ZAWIESZONE do odwołania!!!
Decyzje co do pozostałych zajęć organizowanych przez GOK, będziemy podawali na bieżąco.

chess square 0 0SZACHY - serdecznie zapraszamy na zajęcia koła szachowego organizowane przez GOK Gminy Psary.

Zajęcia odbywają się:

ŚRODA, 16:00 Ośrodek Kultury w Preczowie, ul.Dębowa 1- grupa dzieci od 5 lat,

ŚRODA, 17:00 Ośrodek Kultury w Preczowie, ul.Dębowa 1- grupa młodzież/dorośli od 16 lat

Obowiązuje rejestracja i płatność poprzez system zajęciowym  e-zajęcia!!!

Ruszamy do października, po uzbieraniu się grupy :)

Odpłatność 20zł/mc

REGULAMIN ZAJĘĆ,

ZASADY SANITARNE,

WNIOSEK RODZINA PLUS

IMG84133 3Drogie dzieciaki i kochani Rodzice!
Wracają Zajęcia Edukacji Żywej, czyli warsztaty przyrodnicze na świeżym powietrzu.
Poprowadzi je nie kto inny, jak cudowny Pan Marek, z którym mogliście się spotkać również latem
Zapraszamy was do zapisów na zajęcia. Ruszamy już 3.10 o godz. 10:00. Spotkanie pod budynkiem remizy w Górze Siewierskiej!!
Szczegółowe informacje o zajęciach możn znaleźć tutaj -> PRACOWNIA EDUKACJI ŻYWEJ