22 11 kot w butach header"KOT W BUTACH"

interaktywny spektakl dla dzieci

22 listopada godz. 17:30

Ośrodek Kultury w Sarnowie, ul. Szkolna 3, WSTĘP WOLNY!!!

Przedstawienie teatralne oparte na podstawie bajki Charles’a Perraulta. Janek-jeden z trzech synów młynarza otrzymuje w spadku kota. Chłopiec jest rozczarowany decyzją ojca, gdyż starsi bracia kolejno dostali młyn i osła. Ku zdziwieniu młynarczyka okazuje się, że kot potrafi mówić. W dodatku kocisko prosi swojego Pana o byty z cholewami… W zamian obiecuje młynarczyka uczynić bogatym. A to dopiero wstęp do licznych przygód Kota w Butach, który na swej drodze spotka Króla Pasibrzucha, piękną księżniczkę i czy też strasznego Czarnoksiężnika.
Bajka ta, to piękna historia przyjaźni między człowiekiem i zwierzęciem, która uczy najmłodszych, że nasi bracia mniejsi też mają uczucia i mogą być wspaniałymi kompanami na całe życie.

22 11 kot w butach plakat 1 do internetu