IMG84133 3"Joginki i Jogowie" 😉- przypominamy, że dzisiejsze zajęcia (20/02)

JOGI zostały przeniesione z ośrodka kultury w Gródkowie do

CUS w Strzyżowicach, ul. Belna 1!!!

Godzina bez zmian 18:45-20:00.

Zapraszamy na gminne zapusty, które co roku kończą w naszej gminie okres karnawałowej zabawy. Jak w latach ubiegłych na scenie swoje kabaretowe programy zaprezentują lokalne zespoły śpiewacze, wystąpi grupa taneczna LATINO SOLO z Dąbia, a tańce i hulańce zwieńczy zabawa do 22:00.

Zapraszamy - 25 lutego o godz. 17:00 do ośrodka kultury w Dąbiu :)Wstęp wolny!

lutyEDUKACJA ŻYWA - najbliższe zajęcia odbędą się

29 lutego o godzinie 10:00.

Informację o tym, gdzie się spotykamy wyśle bezpośrednio do uczestników zajęć Pan Marek, prowadzący zajęcia, 27 lutego w godzinach popołudniowych.Hop!

Nastoletni artyści przebijający się ze swoją twórczością do sporej rzeszy słuchaczy są coraz powszechniejszym zjawiskiem na polskiej scenie muzycznej. Przykłady Roksany Węgiel, Viki Gabor, czy boysbandu Felivers pokazują, że poważną karierę można zacząć pomimo braku pełnoletniości. Nie dziwi już więc, że swoich sił za mikrofonem i na scenie próbują coraz młodsi wokaliści. Dziś do tego grona dołączyła 14-letnia Julia Sibielak, która zadebiutowała anglojęzycznym singlem „Undiscovered”. Dojrzałość jej interpretacji i brzmienie głosu świadczą o najlepszych inspiracjach i dają nadzieję, że jesteśmy świadkami początku artystycznej drogi świetnie zapowiadającej się artystki. Pochodząca ze Strzyżowic koło Katowic nastolatka, została dostrzeżona przez cenionego producenta i songwitera Mateusza Krautwursta na warsztatach wokalnych, odbywających się podczas Wakacji Artystycznych.

Kochane mamy i przedszkolaki. Zapraszamy na nowe zajęcia MATEMATYKA DLA PRZEDSZKOLAKÓW, to zajęcia dedykowane przedszkolakom w wieku 3- 6 lat. Zajęcia prowadzone w formie zabaw, gier i łamigłówek matematycznych na pewno sprawią, że wasze maluchy polubią matematykę.Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki godz. 16:30-17:30 w ośrodku kultury w Goląszy-Brzękowicach (remiza OSP). Zapisy trwają do końca lutego. Jeżeli uzbiera się grupa, to RUSZAMY JUŻ W MARCU!!! Koszt zajęć 20 zł/mc. Więcej informacji oraz zapisy pod numerem tel: tel.: (32) 267 21 01.Zapraszamy!!!

Wszechstronność to w dzisiejszych czasach bardzo pożądana cecha! Kształcenie pamięci, umiejętności trwałej koncentracji, wyobraźni, fantazji oraz myślenia logicznego i twórczego to gwarancja życiowych sukcesów. Dlatego nie zastanawiajcie się i już dzisiaj dołączcie do KÓŁKA SZACHOWEGO!

Bodo Café” to barwne i rozśpiewane widowisko, które zabiera publiczność do epoki piosenek z duszą i charakterem. Łączy znane i lubiane piosenki filmowe z lat 30-tych poprzedniego stulecia oraz porywającą muzykę na żywo z pełną wdzięku, komediową historyjką miłosną.

Rada Rodziców i Dyrektor SP w Psarach zapraszają na zabawę karnawałową, z której dochód przeznaczony jest na zakup sztandaru dla szkoły.

Zapraszamy Państwa na przezabawną komedię, w której – jak to i w życiu bywa, nawetn ajpiękniejsze marzenia gdy tylko zaczną się spełniać, wywracają nasze poukładane życie do górynogam!