foto 5 20190227 19051861426 stycznia w sali bankietowej Ośrodka Kultury w Dąbiu mieliśmy okazję poczuć jeszcze raz świąteczny klimat podczas koncertu kolęd i pastorałek.Na scenie obejrzeliśmy przedstawienie "Królowa Śniegu" w wykonaniu uczniów i przedszkolaków z Dąbia, którzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania, prezentując niezwykłe widowisko muzyczno – teatralne. Następnie na scenie z repertuarem kolęd i pastorałek pojawił się solista Jacek Gwóźdź, który wprowadził wszystkich zgromadzonych gości w świąteczny klimat.

Po tym występie przed zgromadzoną publicznością zaprezentowały się gminne zespoły śpiewacze takie jak: „Od… Do...”, Górzanie, Tęcza, Zagłębianki, Nasz Gródków, Strzyżowiczanie oraz Kapela Gródków.

Wśród zgromadzonej na koncercie publiczności znaleźli się: wójt gminy Psary Tomasz Sadłoń wraz z małżonką, przewodniczący Rady Gminy Psary Jacenty Kubica, radni Krystyna Kluszczyk, Jacek Gwóźdź, Krzysztof Dulko, Adam Adamczyk, sekretarz Urzędu Gminy w Psarach Mirella Barańska – Sorn, dyrektor SP w Dąbiu Joanna Marcinkowska oraz dyrektor ZSP w Strzyżowicach Dorota Pronobis – Kościńska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Psary Anna Nagły oraz społeczność gminy Psary. Galeria zdjęć