chlopak i dziewczyna harcerstwa gotuja na zewnatrz namiotu 75487 462Serdecznie zapraszamy hufce i drużyny harcerskie do udziału w I FESTIWALU PIOSENKI HARCERSKIEJ I TURYSTYCZNEJ, który odbędzie się  16 listopada 2019r. o godz. 10.00 w CUS w Strzyżowicach. Regulamin oraz szczegóły fetiwalu znajdują się w regulaminie imprezy.

KARTA ZGŁOSZENIA - POBIERZ

 

chess square 0 0SZACHY

serdecznie zapraszamy na zajęcia koła szachowego organizowane przez GOK Gminy Psary.

Zajęcia odbywają się:
ŚRODA, 16:00 CUS Strzyżowice, ul.Belna 1- grupa mieszana dzieci i dorośli - koszt 20 zł/mc
PIĄTEK, 11:50 Szkoła Podstawowa PSARY- grupa dedykowana uczniom - koszt 20 zł/mc
PIĄTEK, 13:00 Szkoła Podstawowa STRZYŻOWICE- grupa dedykowana uczniom - koszt 20 zł/mc

Rejstracja i płatność za zajęcia poprzez system e-zajęcia!!!

TŁO WH CUSZapraszamy wszystkich zainteresowanych na

WIECZÓR HISTORYCZNY Z DZIEJÓW STRZYŻOWIC

19 października 2019, godz. 17.00
Centrum Usług Społecznych Strzyżowice, ul. Belna 1

3 11 zaduszki header do internetuWÓJT GMINY PSARY TOMASZ SADŁOŃ 

oraz DYREKTOR GOK GMINY PSARY ANNA NAGŁY

serdecznie zapraszają na „Zaduszki Jazzowe”

3 listopada 2019, o godz. 18.00, Centrum Usług Społecznych Strzyżowice

Na scenie wystąpi Zespół „Inspired Jazz Quintet”

Bilety 20 zł do nabycia w kasach GOK w Gródkowie, CUS Strzyżowice oraz na stronie www.gok.psary.pl w zakładce KUP BILET!

TO wystwaOrłowska TeresaSerdeczenie zapraszamy na wystawę prac członków Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego z okazji 35-lecia działalności. Prezentowane będą dzieła z dziedziny malarstwa, fotografii i haftu artystycznego. W dniu inauguracji wystawa połączona będzie z wieczorkiem poetycko-muzycznym.  Wystawa będzie czynna od 18 października do 18 listopada 2019 roku w godzinach pracy Gminnego Ośrodka Kultury od poniedziałku do piątku od 8:00-19:00.
Wstęp bezpłatny. Miejsce wystawy: Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary, ul. Zwycięstwa 2, Gródków.

Młodzi filmowcy szukamy was, od 22 rusza pracownia filmowa STOP-KLATKA w Gminnym Ośrodku Kultury!

grafika news 1 

kidsolderyogaZajęcia psychoruchowe z elementami hatha jogi, których celem jest poprawa ogólnej sprawności psychofizycznej poprzez ruch i zabawę. Proponowane ćwiczenia poprawiają nie tylko postawę ciała, koordynację wzrokowo-ruchową, ale również poczucie ciała w przestrzeni i wydolność oddechową. Rozwijają także kreatywność u dzieci, zachęcając do twórczego myślenia i działania.

seniorZajęcia ruchowe dedykowane dla osób 60+, nastawione na poprawę ruchomości osób strszych i utrzymanie ich w dobrej kondycji fizycznej. Przedewszystkim wzmacniające stabilizatory kręgosłupa i zwiększające ruchomość stawów. Zajęcia z elementami jogi i z wykorzystaniem pomocy do ćwiczeń takich jak paski, pianki, klocki, a także nietypowych instrumentów muzycznych do końcowej relaksacji tj.: dzwonki wietrzne i misy tybetańskie.

kurtynaBilety do nabycia w kasach GOK w Gródkowie, CUS Strzyżowice oraz na stronie www.gok.psary.pl w zakładce KUP BILET!

Jedna z najpopularniejszych operetek Imre Kalmana, już w listopadzie na deskach sceny CUS Strzyżowice. Zapraszamy na muzyczną podróż do początków XX wieku i historii nieszczęśliwiej miłości.