flags poland 1232 305611 listopada cała Polska obchodzić będzie jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI.

WYKRZYKNIKSzanowni Państwo ,

W związku z drugą falą epidemii oraz nowymi decyzjami rządu mającymi na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego zdecydował o czasowym zamknięciu do 29 listopada 2020 r. wszystkich instytucji kultury.

Oznacza to, że GOK Gminy Psary pozostanie zamknięty dla osób z zewnątrz. Od 9 listopada ośrodek kultury w Gródkowie, będzie pełnił dyżury telefoniczne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30-15:30. Jeżeli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania dotyczące działalności naszych placówek zapraszamy do kontaktu pod numerem  telefonu 32/267-22-59.

Ten „względnie” wolny czas postaramy się wykorzystać, jak najbardziej kreatywnie i twórczo. Naszymi nowymi projektami i pomysłami, będziemy dzielić się z wami na naszej stronie www.gok.psary.pl oraz profilu na Facebooku. Zapraszamy!!!

KSM 8.11.20 cus 1W trosce o bezpieczeństwo uczestników oraz w związku z wprowadzonymi obostrzenia sanitarnymi, zaplanowany na 8 listopada 2020 roku KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH zostaje ODWOŁANY!!!

Informacje o zwrotach za bilety, zostały rozesłane drogą mailową. Prosimy o sprawdzenie poczty e-mail.

O nowym terminie, poinformujemy po nowym roku.

Szanowni Państwo, już jest!

Publikujemy edukacyjną e-publikację "Pamiątka filmowa - krok po kroku", która jest ostatnim rezultatem projektu "Filmowe gminne opowieści" realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary w okresie lipiec-październik 2020.

inauguracja roku 2020 2021 110 20201027 1648379663Z dużym ograniczeniem oraz w pełnym reżimie sanitarnym, w piątek 23 października odbyła się Inauguracja Roku Kulturalnego w Centrum Usług Społecznych w Strzyżowicach. Z racji wszechobecnej pandemii i wielu obostrzeń, w tym roku wydarzenie to wyglądało zupełnie inaczej. Tegoroczna działalność GOK z uwagi na bezpieczeństwo uczestników i rządowe obostrzenia została bardzo mocno ograniczona, co wyraźnie przełożyło się na ilość imprez.

unnamed Copy Copy

Szanowni Państwo
od poniedziałku 19/10 zajęcia z AKROBATYKI ARTYSTYCZNEJ prowadzone w SP DĄBIE, zostają ZAWIESZONE do odwołania!!!
Decyzje co do pozostałych zajęć organizowanych przez GOK, będziemy podawali na bieżąco.

chess square 0 0SZACHY - serdecznie zapraszamy na zajęcia koła szachowego organizowane przez GOK Gminy Psary.

Zajęcia odbywają się:

ŚRODA, 16:00 Ośrodek Kultury w Preczowie, ul.Dębowa 1- grupa dzieci od 5 lat,

ŚRODA, 17:00 Ośrodek Kultury w Preczowie, ul.Dębowa 1- grupa młodzież/dorośli od 16 lat

Obowiązuje rejestracja i płatność poprzez system zajęciowym  e-zajęcia!!!

Ruszamy do października, po uzbieraniu się grupy :)

Odpłatność 20zł/mc

REGULAMIN ZAJĘĆ,

ZASADY SANITARNE,

WNIOSEK RODZINA PLUS

IMG84133 3Drogie dzieciaki i kochani Rodzice!
Wracają Zajęcia Edukacji Żywej, czyli warsztaty przyrodnicze na świeżym powietrzu.
Poprowadzi je nie kto inny, jak cudowny Pan Marek, z którym mogliście się spotkać również latem
Zapraszamy was do zapisów na zajęcia. Ruszamy już 3.10 o godz. 10:00. Spotkanie pod budynkiem remizy w Górze Siewierskiej!!
Szczegółowe informacje o zajęciach możn znaleźć tutaj -> PRACOWNIA EDUKACJI ŻYWEJ

Ogólnopolska Giełda Projektów – znamy wyniki naboru projektów!Z radością ogłaszamy listę szesnastu pomysłodawców, którzy zaprezentują swoje projekty przed animatorami kultury i edukatorami z całej Polski. Na X Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów Kulturalnych spotkamy się już w dniach 15-16 października 2020 roku w Warszawie. (źródło: www.nck.pl

filmowe piegi pana kleksaWe wrześniu rozpocznie się nabór chętnych szkół do udziału w projekcie „Filmowe Piegi Pana Kleksa, czyli szkolne lekcje z polskimi filmami dla dzieci i młodzieży”. Zgłoszone przez nauczycieli klasy wezmą udział w 1 z 6 bezpłatnych lekcji filmowych organizowanych w szkole w ramach zajęć dydaktycznych oraz obejrzą na 1 z 2 bezpłatnych projekcji w Centrum Usług Społecznych w Strzyżowicach polskie klasyczne filmy dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do konatktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..