A live makeup tutorial and a meet and greet sessionZapraszamy na NAJŚMIESZNIEJSZY program kabaretowy roku. Już 14 listopada Kabaret Skeczów Męczących zawita do CUS Strzyżowice.

Bilety w cenie 80zł  do nabycia drogą elektroniczną https://bilety.gok.psary.pl/index.php/repertoire.html?id=34 lub w kasie GOK w Gródkowie. Zapraszamy!!!

UWAGA: impreza odbywać się będzie w reżimie sanitarnym, obowiązują maseczki i dezynfekcja rąk. Uczestnicy biorą udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność.

ZADUSZKI JAZZOWE
Serdecznie zapraszamy na ZADUSZKI JAZZOWE 6 listopada o godz.18:00 w Centrum Usług Społecznych w Strzyżowicach.

W programie największe standardy jazzowe w wykonaniu Kwintet Isnpired Jazz Project.

Bilet wstępu 40zł. Mozliwość zakupienia biletów drogą elektroniczną https://bilety.gok.psary.pl/index.php/repertoire.html?id=35 lub w kasie GOK w gródkowie, ul. Zwycięstwa 2.

dzien sportu 2021 4 20210921 1789020993W miniony weekend, 18 września, na psarskim orliku odbyło się niecodzienne wydarzenia. Po raz pierwszy Animatorzy zorganizowali Dzień Sportu na Orliku. Wydarzenie to otrzymało dofinansowanie ze środków Fundacji Orły Sportu, w ramach konkursu kierowanego do animatorów Orlika. Dzięki temu nasz psarski orlik znalazł się w grupie 3 wyróżnionych orlików w województwie śląskim, oraz w gronie 101 obiektów z całej Polski.

b 251684a492aa60f2561bb60bde1735ecef25 września zapraszamy na Turnieju Oldbojów 2021, który w tym roku odbędzie się na stadionie KS Preczów, ul. Szkolna.
Regulamin dostępny na stronie www.gok.psary.pl
Organizatorzy: SKF Sportowa Gmina Psary, Gmina Psary, GOK Gminy Psary

swito pieczonego ziemniaka 8 20210921 184705495518 września na placu przy CUS Strzyżowice odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka. Po przerwie związanej z pandemią, ponownie to wydarzenie zagościło w kalendarzu gminnych imprez i zgromadziło ogromną rzeszę mieszkańców gminy. Organizatorami Święta Pieczonego Ziemniaka był GOK Gminy Psary, CUS Strzyżowice i KGW Strzyżowice.

klinkier podluzyny gddkia 1Zapraszamy w ramach projektu “Historyczne ścieżki gminy Psary” uczennice i uczniów klas od 6 do 8 ze szkół podstawowych wraz z nauczycielkami i nauczycielami na 2 spacery historyczne.

zajecia 21 22 6 20211006 1297348177Za nami pierwszy miesiąc wznowionej działalnośći. Z uśmiechem powitaliśmy uczestników naszych zajęć, którzy tłumnie po długiej nieobecności spowowdowanej pandemią chętnie powrocili do popłudniowych aktywności. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z naszych zajeć i zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą, ponieważ rekrutacja na zajęcia i warsztaty dalej trwa.

Honeyview IMG 3300W niedzielne popołudnie w Goląszy Górnej odbył się uroczysty festyn z okazji otwarcia ośrodka kultury w Goląszy Górnej. Nowa placówka, będąca filią Gminnego Ośrodka Kultury, swoje miejsce znalazła w wyremontowanym budynku byłej szkoły w Goląszy Górnej. Po blisko dwuletnim remoncie do rąk mieszkańców wrócił piękny, zmodernizowany, nowoczesny obiekt, w pełni wyposażony i dostosowany do potrzeb i oczekiwań mieszkańców.

polkolonie podsumowanie do internetu

W dniach od 5 do 9 lipca w Ośrodku Kultury w Górze Siewierskiej miała miejsce wspaniała przygoda, czyli nasze wakacyjne spotkania z przyrodą po angielsku. To, co się na nich działo przerosło-w pozytywnym sensie-oczekiwania organizatorów, czyli Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Psary i i Stowarzyszenie Edukatorów Kulturalnych O WILKU MOWA odnośnie tego, jak można spędzać czas na łonie natury z grupą młodych osób w wieku od 9 do 12 lat.