Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

joomplu:744721 lutego w Ośrodku Kultury w Sarnowie odbył się pełen ekspresji i góralskich rytmów koncert Kapeli „Ogórki”. Zgromadził on w murach Ośrodka Kultury bardzo liczną publiczność. Zespół zaprezentował swoje największe przeboje porywając  uczestników koncertu do wspólnej zabawy, tańca i śpiewu. Kapela Ogórkito folkowy zespół muzyczny, łączący tradycyjną muzykę góralską z elementami rocka, który działa na polskim rynku muzycznym od1977 roku. 

Grupa wydała samodzielnie 11 płyt. Współpracowała także z innymi zespołami, wydając składanki folkowe, biesiadne oraz  piosenki o tematyce religijnej i kolędowej. Zespół koncertował w kraju, jak i za granicą m.in. w Niemczech, USA, Kanadzie. Zespół może poszczycić się szeregiem nagród i wyróżnień m.in. Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą "Złota Baszta" .

 

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!