Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Kopciuszek to nie tylko opowieść o biednej dziewczynce, to historia ludzi i ich wartości, przypominająca nam o tym co w życiu powinno być ważne,  a o co nie warto kosztem innych na siłę się upominać. O prawdach i podstawowych wartościach moralnych opowiadał spektakl pt.: „Kopciuszek”, który w piątkowe popołudnie w Świetlicy Wiejskiej w Dąbiu, wystawiła grupa teatralna GOK. 

Młodzi aktorzy, historię, biednej sieroty, przedstawili w zupełnie nietradycyjnym stylu, w przekładzie na współczesny język  i kulturę.  Swoją profesjonalną grą aktorską młodzi artyści nie tylko rozbawili, wzruszyli widza, ale przede wszystkim pokazali jak cienka granica dzieli dobro i zło. Humorystyczne dialogi, pewna gra aktorska, swoboda w ruchu scenicznym, sprawiła, iż spektakl swoim profesjonalizmem zachwycił, licznie zabraną publiczność, która młodych aktorów nagrodziła gromkimi brawami. W spektaklu według scenariusza i reżyserii Karola Binkowskiego wystąpili: Ola Duda, Daria Cieplińska, Weronika Sobczyk, Martyna Maj, Natalia Guzenda, Karolina Biedroń, Bartosz  Białas, Maciej Lis oraz Bartek Duda. 

joomplu:5137joomplu:5138joomplu:5139

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!