konkurs eko pisankaSerdecznie zapraszamy wszystkich przedszkolaków oraz uczniów ze szkół z terenu gminy Psary do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na ekologiczną pisankę.

Informacje ogólne o konkursie:

1. Organizatorem Konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary, ul. Zwycięstwa 2, 42 -575 Gródków.

2. Konkurs rozpoczyna się 14.03.2022 i trwać będzie do 07.04.2022 do godz. 15:00.

3. Temat pracy konkursowej brzmi: „Ekologiczna pisanka”.

4. W konkursie mogą brać udział dzieci ze wszystkich grup wiekowych z przedszkoli oraz szkół podstawowych z terenu gminy Psary.

5. Kryteria oceny prac: pomysłowość, użycie odpowiednich biodegradowalnych materiałów, różnego rodzaju forma, estetyka.

6. Laureaci konkursu otrzymają dyplomy i nagrody.

7. Nagrodzone zostaną prace konkursowe od I do III miejsca w trzech kategoriach wiekowych: przedszkole, klasy I – III, klasy IV – VIII.

8. Konkurs rozpoczyna się 14.03.2022 i trwać będzie do 07.04.2022 do godz. 15:00. Prace należy zgłaszać do Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Psary w Gródkowie, ul. Zwycięstwa 2.

Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa, zgody RODO