baner www i fb

AKADEMIA FILMOWA - ROK SZKOLNY 2021/2022

Rozpoczynamy nowy nabór dla grup przedszkolnych i szkolnych do programu Akademii Filmowej w gminie Psary prowadzonej przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary razem z Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

W akademii mogą uczestniczyć placówki z całego województwa śląskiego.

3maj1 1Konstytucja, wolność, naród, ojczyzna, historia - co dzisiaj znaczą te słowa? Jak pielęgnujemy pamięć po bohaterach i czy doceniamy to co nasz naród osiągnął w przebiegu historii?

Z okazji 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu, który jest owocem współpracy Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Psary oraz Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Dąbiu.

Pytania i odpowiedzi, opinie, muzyka i wiersze to wszystko z okazji Święta Konstytucji 3 maja, przygotowaliśmy dla naszych mieszkańców i nie tylko. Zapraszamy do oglądania!

Wydarzenie w wersji on line dostepne na naszym profilu na facebooku https://fb.me/e/1n808eWcj oraz kanale YouTube https://youtu.be/uvAbxsQo9o0

floral mother s day illustration 23 2148902720Kochani z okazji zbliżającego się Dnia Matki, zapraszamy Was serdecznie do udziału w konkursie WIERSZ DLA MAMY. 👩

Jest to konkurs poetycki, w którym każdy z Was może napisać jedyny i niepowtarzalny wiersz dla swojej Mamy, który my opublikujemy w naszych mediach społecznościowych oraz stronie internetowej.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas szkoły podstawowej od I – VIII. Forma i tematyka wiersza może być dowolna, zgodna z artystycznymi wyborami twórców, ale treścią nawiązująca do zagadnień i skojarzeń z Mamą.❤

1709 sm003 129 Witajcie dzieciaki i młodziaki z gminy Psary!

OGŁOSZENIE Z NAGRODAMI !!!

Agata i Ania z GOKu chcą zrobić razem z Wami film animowany, który premierę będzie miał 1 czerwca w Wasze święto – Dzień Dziecka.

Jego tematem będzie

POSZUKIWANIE SKARBÓW W GMINIE PSARY

Znamy już wyniki konkursu.
Spośród 31 otrzymanych pracy wybraliśmy 5 w poszczególnych kategoriach:

158908210 2953219081590454 5840341438796301692 o 6 marca 2021 w Ośrodku Kultury w Strzyżowicach odbyło się posiedzenie jury gminnych eliminacji konkursu recytatorskiego „Mały OKR” .

1Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie plastycznym, poświęconym Świętom  Wielkanocnym pt  WIELKANOCNE TRADYCJA.

SZCZEGÓŁY I REGULAMIN PONIŻEJ. Konkurs realizowany pod honorowym patronatem Wójta Gminy Psary.

Na zgłoszenia prac czekamy do 29 marca. Prace należy dostarczyć osobiście do GOK, ul. Zwycięstwa 2, tel 32/267-22-59, od pon-pt 8:00-15:00.

KARTA ZGŁOSZENIA DO POBRANIA

ZGODA RODO DO POBRANIA

Zrzut ekranu 2021 03 8 o 17.52.43Szanowne Panie,

pracownice Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Psary przygotowały

dla Was interpretacje swoich ulubionych wierszy i tekstów o kobietach.

Zapraszamy na wirtualne przedstawienie, w którym odnajdziecie różne oblicza kobiet -

wystarczy tylko kliknąć w grafikę poniżej.

Czarny i Biały Pisanie Klasa BiuletynZapraszamy do wypełnienia ankiety badającej potrzeby mieszkańców w zakresie oferty kutlrualnej GOK.

ANKIETA GOK GMINY PSARY

do art. cyfrowi experciDzięki współpracy z Wyższą Szkołą HUMANITAS, Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary od połowy lutego, będzie częścią projektu "Cyfrowi eksperci" dofinansowanego ze środków unijnych, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.👩‍🎓
Celem projektu jest zwiększenie kompetencji pracowników Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Psary w prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży z zakresu programowania i dziennikarstwa online.