106469997 2741654169413614 2210065554514474259 oWianki w CUS
GOK Gminy Psary i CUS Strzyżowice byli organizatorami konkursu „ Mój najpiękniejszy wianek Świętojański”. Konkurs skierowany był do trzech grup wiekowych: - dzieci (6-12 lat), młodzież (13-18 lat), dorośli (powyżej 18 lat). Technika wykonania prac dowolna była dowolna

Kabaret Skeczów Męczących w programie „Najśmieszniejszy”

Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. „Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.

KUP BILET 

Szanowni Państwo KONCERT GOSPEL (28/03) został ODWOŁANY!!! O nowych terminach wydarzeń poinformujemy w czasie późniejszym!!!

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną zostają odwołane wszystkie imprezy oraz wydarzenia kulturalne organizowane przez GOK do odwołania. W związku z tym najbliższe imprezy typu: seanse akademii filmowej, turniej szachowy, spektakl dla dzieci oraz koncert gospel i zespołu Słoneczni nie odbędą się.

Kochane mamy i przedszkolaki. Zapraszamy na nowe zajęcia MATEMATYKA DLA PRZEDSZKOLAKÓW, to zajęcia dedykowane przedszkolakom w wieku 3- 6 lat. Zajęcia prowadzone w formie zabaw, gier i łamigłówek matematycznych na pewno sprawią, że wasze maluchy polubią matematykę.Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki godz. 16:30-17:30 w ośrodku kultury w Goląszy-Brzękowicach (remiza OSP). Zapisy trwają do końca lutego. Jeżeli uzbiera się grupa, to RUSZAMY JUŻ W MARCU!!! Koszt zajęć 20 zł/mc. Więcej informacji oraz zapisy pod numerem tel: tel.: (32) 267 21 01.Zapraszamy!!!

Wszechstronność to w dzisiejszych czasach bardzo pożądana cecha! Kształcenie pamięci, umiejętności trwałej koncentracji, wyobraźni, fantazji oraz myślenia logicznego i twórczego to gwarancja życiowych sukcesów. Dlatego nie zastanawiajcie się i już dzisiaj dołączcie do KÓŁKA SZACHOWEGO!

Bodo Café” to barwne i rozśpiewane widowisko, które zabiera publiczność do epoki piosenek z duszą i charakterem. Łączy znane i lubiane piosenki filmowe z lat 30-tych poprzedniego stulecia oraz porywającą muzykę na żywo z pełną wdzięku, komediową historyjką miłosną.