Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

IMG 8338sm

Zajęcia taneczne z elementami hip hopu i breakdance. Skierowane dla dzieci i młodzieży w wieku 5-14 lat w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie.

Grupa I -DLA DZIECI 5 - 6 LAT  - wtorek godz. 17:00

 Grupa II -DLA DZIECI od 7  - wtorek godz. 18:00

.
Koszt 80 zł / miesiąc, czas trwania zajęć 50 minut.
Wymagana rejestracja w systemie zajęciowym GOK Gminy Psary.

Zajęcia prowadząinstruktorzy szkoły tańca Beautiful Dance Studio.

 

Podczas tych zajęć uczestnicy w prosty i przyjemny sposób wprowadzani są w świat tańca, poznają różne style i formy taneczne m.in disco dance, zumbę, taniec nowoczesny, taniec z rekwizytem, taniec sceniczny. W ciągu roku dzieci uczą się kilku choreografii tanecznych, które później przedstawiane są podczas występów scenicznych na terenie gminy Psary.

Czego nauczy się dziecko podczas zajęć?
- poczucia rytmu i rymu,
- tańca nowoczesnego,
- pracy w grupie,
- układów choreograficznych.

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!