Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Print

Koncert okolicznościwoy z okazji obchodów Święta Konstytucji 3 maja

Add to calendar

środa, 3 maj 2023 at 11:00

Ośrodek Kultury w Strzyżowicach, ul. Belna 1, 42-575, Strzyżowice

Wstęp wolny

Print

Zapraszamy na gminne obchody Święta Konstytucji 3 maja.

W programie:

11:00 - przemówienie Wójta Gminy Psary

11:30 - Koncert okolicznościowy w wykonaniu zespołu VOCAL TRIO.

Zespół Vocal Trio to śpiewacy, soliści Chóru Filharmonii Częstochowskiej - Collegium Cantorum, absolwenci Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie, na Wydziale Wokalno-Aktorskim.
Wspólnie we trójkę muzykują przeszło 5 lat wykonując najczęściej repertuar operowo-operetkowy i musicalowy, ale także muzykę sakralną jak i rozrywkową. 
 
Towarzyszy im będzie Mateusz Lasatowicz - pianista jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Laureat krajowych i międzynarodowych konkursów pianistycznych. Jest pianistą koncertującym, ale także prowadzącym edukację młodych adeptów sztuk muzycznych.
 

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!