Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Print

Koncert "Wspomnienie Mistrza" piosenki z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego w wykonaniu Marcina Jajkiewicza z zespołem

Add to calendar

Piątek, 19 maj 2023 at 18:00

Ośrodek Kultury w Strzyżowicach, ul. Belna 1, 42-575, Strzyżowice

70 zł

Odwiedź stronę internetową tego wydarzenia

Print

Serdecznie zapraszamy na koncert Wspomnienie Mistrza piosenki z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, w wykonaniu Marcina Jajkiewicza z zespołem, który odbędzie się 19.05.2023 o godz. 18:00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Strzyżowicach,

Bilety w cenie 70 zł do kupienia na naszej stronie internetowej lub w kasie GOK Gródków.

W koncercie "Wspomnienie Mistrza", Marcin Jajkiewicz wystąpi z zespołem muzyków współpracujących niegdyś ze Zbigniewem Wodeckim, a obecnie występujących z takimi artystami jak Robert Janowski, Piotr Rubik, Olek Klepacz, Wojtek Pilichowski, Kuba Sienkiewicz oraz Grażyna Brodzińska. A są to:

Michał Rorat - Instrumenty Klawiszowe
Sebastian Janik - Saksofony
Kosma Kalamarz - Gitara Basowa
Przemysław Smaczny - Perkusja
 

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!