Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Serdecznie zapraszamy na koncert:
Wspomnienie Mistrza: Piosenki z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, w wykonaniu Marcina Jajkiewicza z zespołem, który odbędzie się 19.05.2023 o godz. 18:00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Strzyżowicach, ul. Belna 1.
 
Bilety do nabycia:
 
Marcin Jajkiewicz z zespołem - Koncert " Wspomnienie Mistrza" - Piosenki z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego
Marcin Jajkiewicz –Wokalista popularnego programu telewizyjnego „Jaka to melodia?” Polski Jean ValJean w Teatrze muzycznym w Łodzi.
Aktor musicalowy , wokalista jazzowy, musicalowy, rozrywkowy. Dyplomowany instruktor wokalny. Wykładowca na Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale musical. Laureat teatralnej nagrody im.Jana Kiepury „Najlepszy wokalista musicalowy 2020” oraz Złotego Pierścienia za najlepszego aktora 2020r.
Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.Jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Będąc wokalistą zespołu Button Hackers w 2006 roku wyśpiewał pierwszą nagrodę na festiwalu Jedynki w Sopocie oraz drugą w Konkursie Międzynarodowym. Brał udział w wielu prestiżowych koncertach takich jak : Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Święta Święta 4, I Ty Możesz Zostać Świętym Mikołajem ,Dzień Kotana ,Solidarni z Białorusią, Sportowiec roku 2011(na tym koncercie śpiewał również z Kayah w duecie).
Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Łodzi gdzie wciela się w rolę Jean Val Jeana w musicalu „Nędznicy” , Johna w Miss Saigon oraz Lwa Alexa w musicalu „Madagaskar”.
Wieloletni artysa popularnego programu telewizyjnego „Jaka to melodia?” oraz gość w nowym programie Roberta Janowskiego „Gra muzyka”.
Pierwszy polski odtwórca roli Georga von Trappa w polskiej realizacji musicalu „Dźwięki muzyki”
Bajkowy Hans w super produkcji Disneya „Kraina lodu” (wokal). Wielokrotnie występował w mega koncertach Disneya w Tauron Arena ,gdzie wcielał się w postaci tj. Dżin, Krab Sebastiana Herkules.
W wielu koncertach śpiewał na jednej scenie m.in. z Edytą Górniak , Ryszardem Rynkowskim ,Marylą Rodowicz , Justyną Steczkowską , Mieczysławem Szcześniakiem, Ewą Bem ,Marią Sadowską , Krzysztofem Krawczykiem.Zbigniewem Wodeckim.
Został zaproszony do współpracy przez panią Grażynę Brodzińską, z którą koncertują w teatrach i filharmoniach na terenie całej polski.
Jest również wokalistą w zespole Marcina Wyrostka(laureata programu „Mam Talent”) „Tango Corazon Quintet” .
 
W koncercie "Wspomnienie Mistrza" , Marcin Jajkiewicz wystąpi z zespołem muzyków współpracujących niegdyś ze Zbigniewem Wodeckim, a obecnie występujących z takimi artystami jak Robert Janowski, Piotr Rubik, Olek Klepacz, Wojtek Pilichowski, Kuba Sienkiewicz oraz Grażyna Brodzińska. A są to:
Michał Rorat - Instrumenty Klawiszowe
Sebastian Janik - Saksofony
Kosma Kalamarz - Gitara Basowa
Przemysław Smaczny - Perkusja

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!