uderzenie pioruna w mural

Zapraszamy Wszystkich do zobaczenia filmu

"Skarby Gminy Psary".

Film powstał dzięki współpracy Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Psary i uczennic i uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Dąbiu.

Uczniowie i uczennice z klasy szóstej wraz z nauczycielką Moniką Skotarską napisali scenariusz, nagrali dialogi i wykonali roboty, a Anna Korpak i Donata Łukasik wykonały na ich podstawie animację poklatkową w pracowni "STOP-KLATKA".

W imieniu GOKu bardzo dziękujemy: Borysowi, Julii, Piotrowi, Mai, Hubertowi, Radosławowi, Iwowi, Hannie, Sandrze, Szymonowi, Dawidowi, Antoniemu, Oskarowi, Barbarze, Łukaszowi, Przemysławowi, Dawidowi, Maksymilianowi, Korneli, Vanessie, Alanowi, Bartoszowi, Zuzannie, Ksaweremu, Mai, Kamili, Paulinie i Alexowi.

Miłego oglądania i WSPANIAŁEGO DNIA!!!

LINK DO FILMU dostępny jest TUTAJ

Kadry z filmu:

mapa do szkolyszkatulkawiesz moze co to jest