polkolonie majka baner fbZapraszamy młodzież w wieku od 9 do 12 lat w dniach od 5 do 9 lipca 2021 roku na bezpłatne zajęcia/półkolonie

Let’s go outside- wakacyjne spotkanie z przyrodą po angielsku

organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary i Stowarzyszenie Edukatorów Kulturalnych O WILKU MOWA

polkolonie majka podglad v 1

Let’s go outside to:

-5 dni edukacyjnej zabawy po angielsku, na którą składają się:
-gry terenowe i planszowe, podążanie ścieżkami leśnych zwierząt, aktywności sportowe w terenie,joga, field-recording, mindfulness, kombinacje z aplikacjami mobilnym
-85% zajęć realizowanych będzie na świeżym powietrzu, 15% rezerwujemy sobie na deszcz
-wycieczka rowerowa z lodami i pizza wege na zakończenie!

Prowadzenie zajęć:

Madalena Trzcionka, Agata Hofelmajer-Roś, gościnnie Adam Adamczyk - opiekunki i opiekun w czasie zajęć
Iwona Kwaśny - joga po angielsku
Monika Rafalska - Suchanek - gra terenowa

RAMOWY PLAN ZAJĘĆ:

9:00 - punktualnie rozpoczynamy zajęcia, prosimy się nie spóźniać :)
9-10:00 - aktywności
10:00-10:10 - przerwa i własne przekąski
10:10-11:00 - aktywności
11:00-11:15 - przerwa
11:15-12:15 - przerwa
12:15-13:00 - aktywności
13:00 - żegnamy się i jedziemy do domów!

LISTA NIEZBĘDNEGO WYPOSAŻENIA DLA UCZESTNICZKI/-KA:

-podpisany bidon na wodę
-własne wyżywienie
-wypełnione i podpisane przez opiekuna “karty uczestnictwa”
-smartfon z możliwością instalacji aplikacji
-na wycieczkę rowerową: plecak, bidon,nakrycie głowy
-mata lub karimata na zajęcia z jogi
-słuchawki
-rower z lampkami i kask rowerowy

Organizatorzy zapewniają:

-organizację zajęć w wyznaczonych godzinach od 9:00 do 13:00 na terenie Ośrodka Kultury w Górze Siewierskiej (ul. Szopena 5, 42-575 Góra Siewierska), na terenie wokół ośrodka oraz podczas wycieczki rowerowej do Rogoźnika;
-wodę do picia;
-materiały warsztatowe;
-pomieszczenia w Ośrodku Kultury w Górze Siewierskiej;
-zgłoszenie półkolonii do Kuratorium Oświaty;
-2 posiłki: lody i pizzę;
-opiekę instruktorską w wyznaczonych godzinach od 9:00 do 13:00 na terenie Ośrodka Kultury w Górze Siewierskiej, na terenie wokół ośrodka oraz podczas wycieczki rowerowej.

UWAGA: poza tymi godzinami nie bierzemy odpowiedzialności za uczestniczki i uczestników.

Udział w projekcie dla wszystkich uczestniczek i uczestników bezpłatny.

Zgłoszenia:

Zgłoszeniem jest “karta uczestnika” przesłana ostatecznie do 27 czerwca.

Liczy się kolejność dostarczenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wypełnionej, podpisanej i zeskanowanej lub sfotografowanej “karty uczestnika”. Zgłoszenia bez “karty uczestnika” będą nieważne. Kartę można również dostarczyć w wersji papierowej do GOK Gródków od poniedziałku do środy w godzinach od 8:00 do 17:00, a w czwartki i piątki od 8:00 do 15:30.

KARTA UCZESTNIKA dostępna jest TUTAJ

Informacje o wynikach naboru:
-listę osób zakwalifikowanych na zajęcia ogłosimy 28 czerwca na stronie gok.psary.pl

WYMAGANIA FORMALNE:

-wypełniona i podpisana “karta uczestnictwa”
-w pierwszy dzień półkolonii podpisane oświadczenia i zapoznanie się z regulaminem                         (dostępny TUTAJ)
-punktualność w dowozie/odwozie uczestniczek/-ków jeśli odpowiedzialni są za to opiekunki/-owie, jeśli nie uczestniczki/-cy muszą wypełnić oświadczenia o samodzielnej możliwości opuszczania zajęć

KONTAKT:
Kontakt telefoniczny: 32 267 22 59

Półkolonie realizowane są w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury Gminy Psary i Stowarzyszeniem O WILKU MOWA.

English Teaching logo podstawoweLOGO OWM 1