JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMIGminny Ośrodek Kultury Gminy Psary dołącza dzisiaj do akcji #challengeniebieskiemotyle2021. Dzięki nominacji otrzymanej od kadry Żłobka w Psarach, dorzucamy naszą cegiełkę do akcji na rzecz poszerzenie wiedzy i świadomości na temat autyzmu i przekazujemy iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.?
W pełnej gotowości przyjęliśmy zaproszenie i "Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami".

?Nasze wspaniałe animatorki wykonały cztery symboliczne zadania:
- pracę plastyczną "Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami"
- zaprezentowały niebieskie barwy akcji
- udostępniliśmy informacje o akcji na stronie naszej placówki www.gok.psary.pl
- i na koniec cykneliśmy wspólną focie z napisem

Dziękujemy za nominację i kontynuujemy akcję #challengeniebieskiemotyle2021
NOMINUJEMY: Stowarzyszenie Kobiet "18+" oraz Kreo przestrzeń dla edukacji
Na wykonanie zadania każdy nominowany otrzymuje 48 godzin.?❤️

Trzymamy kciuki za nominowane osoby i życzymy powodzenia!

Jak wziąć udział w akcji? Oto proste kroki, wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).
  2. Wykonać pracę plastyczną.
  3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook lub stronę internetową placówki oraz przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia "Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami" (nagrane lub napisane).
  4. Nominować kolejne osoby (może to być grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.
  5. Każde osoby włączające się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.
  6. Na wykonanie zadania każdy nominowany otrzymuje 48 godzin.

DO DZIEŁA!!!!

JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI