operetka 20 20200120 2069132549W sobotnie popołudnie, 18 stycznia, w GOK w Gródkowie, rozbrzmiały najwiekszę i najbardziej lubiane dzieła operetkowe świata. W niezapomnianą podróż, pełną muzycznych usniesień i wzruszeń do KRAINY OPERETKI zabrali publiczność: Jolanta Kremer aktora i śpiewaczka Gliwickiego Teatru Muzycznego, Oskar Jasiński - charyzmatyczny, pełen humoru i energii tenor oraz Adam Mazoń – pianista akompaniator na co dzień związany z bytomską szkołą baletową.

Słuchacze mogli usłyszeć niezapomniane utwory operetkowe z takich dzieł jak: "Wesoła wdówka", "Księżniczka Czardasza” czy „Baron cygański”. Występ przeplatany humorystycznymi anegdotami i żartami ze świata opery i operetki, wzbudził zachwyt publiczności, która na zakończenie koncertu nagrodziła artystów gromkimi brawami, namawiając tym samym  do bisów. GALERIA ZDJĘĆ