dzie babci i dziadka w preczowie 13 20200130 1157467781W dniu 26 stycznia 2020 r. o godz 17:00, w Ośrodku Kultury w Preczowie odbyło się coroczne spotkanie z okazji Święta Babci i Dziadka. Wśród zaproszonych gości obecni byli Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń z małżonką, radny Rady Gminy  w Psarach Jarosław Nowak, sołtys Wojciech Kamecki z małżonką, sponsor naszego spotkania państwo Danuta i Zdzisław Wszoła, członkowie Rady Sołeckiej, oraz przybyłe na to spotkanie Babcie i Dziadkowie. Z okazji tego święta wspaniały występ artystyczny zaprezentowały dzieci z Ośrodka Kultury w Preczowie, następnie kilka piosenek zaśpiewał młody wokalista Julian Sikora. Po występach dzieci, Babcie i Dziadkowie otrzymali drobne upominki.

W drugiej części programu wiązankę popularnych utworów zagrał na akordeonie pan Janusz Żanowski. Na zakończenie spotkania z wiązanką piosenek wystąpił zespół OD-DO, z którym gościnnie zaśpiewała, młoda wokalistka Basia Krępa. Dla wszystkich gości przygotowano słodki poczęstunek.
Głównym sponsorem spotkania byli Państwo Danuta i Zdzisław Wszoła oraz GOK Gminy Psary. Serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu uroczystości dla: radnego Jarosława Nowaka, Sołtysa Wojciecha Kameckiego, Bartłomieja Pałęgi, Dyrektor GOK Anny Nagły, Honoraty Grudzień oraz Kamili Kidawy-Turek za oprawę fotograficzną. GALERIA ZDJĘĆ