kobieta na zamowienie 2 20200226 157688237021 lutego na scenie Centrum Usług Społecznych w Strzyżowicach wystawiony został spektakl „Kobieta na zamówienie”. Rubaszna, zabawna komedia o perypetiach samotnego pięćdziesięciolatka, który w prezencie urodzinowym od przyjaciela dostaje ...wymarzona kobietę. Bill początkowo niechętnie przyjmuje zadanie wypełnienia ankiety, określającej cechy wymarzonej wybranki, jednak z czasem idea stworzenia kobiety idealnej wciąga go bez reszty.

Chwilę później niewinny prezent osobiście puka do drzwi bohatera ….zaczyna się istna parodia i seria zabawnych zdarzeń. Spektakl zgromadziła pełną salę widzów, którzy na zakończenie podziękowali artystom owacją na stojąco.

Przedstawienie w doskonalej obsadzie aktorskiej: Jacek Kawalec, Beata Zarembianka i Dariusz Niebudek było kolejnym udanym przedsięwzięciem artystycznym GOK Gminy Psary.

W najbliższym czasie w CUS odbędzie się jeszcze widowisko muzyczne „Bodo Cafe”, koncert Zespołu „Słoneczni” , Koncert Gospel Band „Dotyk Nieba” oraz spektakl teatralny na najmłodszych widzów ’O Popiele i myszach” , na wszystkie imprezy serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy i okolic. GALERIA ZDJĘĆ