Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

foto 1 20190227 11404130819 lutego w Ośrodku Kultury w Strzyżowicach, znajdującym się w budynku Centrum Usług Społecznych odbył się koncert kapeli „Zbóje” z Zakopanego. Muzycy zaprezentowali na scenie folklor góralski na najwyższym poziomie, a klimat, który wyczarowali na sali przeniósł publiczność prosto pod same Tatry.

Siłę ich muzyki można było zobaczyć w żywych reakcjach strzyżowickiej publiczności. Artyści zagrali taki hity jak: „Szalała, szalała”, „Życie to tylko chwila”, „Gdybyś była inna”, „Ostatnia noc w Zakopanem”, czy „Wysokie ploty”. Galeria zdjęć

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!