Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

SkrzatyArtykuł 2W czasie ferii zimowych żadna z grup w naszej Akademii Piłkarskiej nie próżnowała, a najmłodsi z nich - drużyna Skrzatów stanęła przed wielkim wyzwaniem - rozegrania pierwszego meczu towarzyskiego w swej krótkiej dopiero karierze sportowej. Podczas jednego ze środowych treningów odbywających się na sali gimnastycznej przy Orliku w Psarach młodzi piłkarze gościli u siebie drużynę z Przeczyc. Oprócz naturalnego w tym przypadku „stresu debiutanta” dodatkowym utrudnieniem był fakt, iż sporo spośród zawodników, którzy na co dzień trenują razem ze sobą, było nieobecnych na meczu z powodu wyjazdów na Ferie Zimowe.

Mimo to, pokonując zarówno swe wewnętrzne bariery, jak i zewnętrzne przeciwności, w duchu sportowej atmosfery i gry fair play nasi zawodnicy zakończyli spotkanie we wspaniałym stylu wygrywając 11:9. Tym bardziej, że drużyna gości pokazała, że łatwo skóry nie odda. Wrażeń nie zabrakło do samego końca, a duch zdrowej rywalizacji oraz dreszczyk emocji spodobały się zawodnikom obu drużyn tak bardzo, że tuż po oficjalnym zakończeniu meczu trenerzy umówili spotkanie rewanżowe, które prawdopodobnie rozegrane zostanie już na świeżym powietrzu. Każdemu z piłkarzy najmłodszej grupy gratulujemy wspaniałego debiutu, zwycięstwa zarówno z przeciwną drużyną jak i samym sobą, życząc jednocześnie kolejnych sukcesów, satysfakcji i wytrwałości w dalszym doskonaleniu i rozwoju.

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!