Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

foto 1 20190510 1639314010Jak co roku1 maja na boisku wielofunkcyjnym w Preczowie upłynął pod znakiem zumby. Tegoroczną edycję imprezy, jak w latach ubiegłych, poprowadziła Dagmara Wysocka – Staniszewska, która poderwała wszystkie uczestniczki tanecznej majówki do blisko dwugodzinnego tańca w latynoskich rytmach. Ponad 40 osobowa grupa, energicznych zumbowiczek, dumnie stanęła na preczowskim boisku, aby wspólnie zatańczyć i spędzić aktywnie wolny czas.

Jak co roku uczestniczkom dopisywały humory, a tak duża dawka ruchu na świeżym powietrzu, w pięknym wiosennym słońcu dała im mnóstwo pozytywnej energii na kolejne dni. A najlepszym tego dowodem było zapewnienie, że w przyszłym roku panie spotkają się znowu o tej samej porze, by wspólnie rozpocząć majówkowy sezon wypoczynku i dobrej zabawy. GALERIA ZDJĘĆ

 

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!