Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

foto 12 20190510 149929873818.04.2019 roku w ośrodku kultury w Sarnowie odbyły się warsztaty wielkanocne. Zajęcia podzielone były na dwie części: merytoryczną i praktyczną. W pierwszej części dzieci zapoznały się ze zwyczajami wielkanocnymi. Brały czynny udział w zabawie poświęconej tematyce koszyczka wielkanocnego. Dzieci poznały symbolikę baranka, jajek, chrzanu, wędliny i soli.

W części praktycznej uczestnicy wykonali wesołe kurczaki z talerzyka papierowego, styropianowe jajka ozdobione galaretką oraz wielkanocne girlandy. Te własnoręcznie wykonane drobne dekoracje z pewnością odmieniły wystrój dziecięcego pokoju i stworzyły radosną, świąteczną atmosferę.

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!