Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

foto 23 20190522 121405839911 maja w piękne słoneczne południe przy Ośrodku Kultury w Preczowie, odbył się doroczny Sołecki Piknik Rodzinny. Wydarzenie to co roku organizowane jest dla mieszkańców sołectwa z okazji dnia matki, dziecka i ojca. Podobnie jak w latach ubiegłych organizatorzy zapewnili moc atrakcji. Najmłodsi mogli bezpłatnie skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, karuzeli, kul wodnych, euro bungee oraz malowania twarzy. Nie zawiedli również druhowie strażacy z OSP Preczów, którzy zapewnili uczestnikom przejazd wozem strażackim. Nie lada gratką dla rodziców była wystawa motocykli oraz wystawa prac malarskich uczestników zajęć prowadzonych w ośrodku kultury.

Podczas pikniku odbył się rodzinny turniej sportowy, którego zwycięzcą została rodzina Gruda z Preczowa. Dopełnieniem całej imprezy były smakołyki własnoręcznie przygotowane przez członkinie KGW Preczów, które częstowały wszystkich uczestników. Podobnie jak w latach ubiegłych piknik przyciągnął wielu mieszkańców sołectwa oraz sąsiednich miejscowości, a wśród zaproszonych gości pojawiła się m.in.: Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Anna Nagły.

Organizatorami wydarzenie byli: sołtys Wojciech Kamecki z radą sołecką, radny Jarosław Nowak, GOK oraz OSP i KGW Preczów. Piknik został zorganizowany dzięki hojności sponsorów, którymi byli : Danuta i Zdzisław Wszoła, Ewa i Wojciech Płaczek, Aneta i Bartłomiej Sidorczuk, Karolina i Przemysław Gruda, Justyna i Maciej Bochniak, Anna i Mariusz Lachowicz, Agnieszka i Bartłomiej Pałęga, GOK Gminy Psary, Samorząd Gminy Psary, Wojciech Kamecki, Justyna Hołubowska „Zielony Gościniec”, Piekarnia Stach- Piekary oraz firma Polar Gryf – Łagisza. Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy.

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!