foto 3 20190522 173372220112 maja w Centrum Usług Społecznych w Strzyżowicach mieszkańcy gminy, i nie tylko mogli, zobaczyć niezwykle widowiskowe przedstawienie akrobatyczno- teatralne pt. „Sen” w wykonaniu studia akrobatyczno-tanecznego ACTIVO z Sosnowca. Reżyserem spektaklu była Anita Szumiec, wieloletni instruktor akrobatyki w GOK Gminy Psary. Efektowna kompilacja barw, świateł, muzyki, tańca, i ruchu scenicznego zaprezentowała niezwykle barwną opowieść, która wprawiła w zachwyt licznie zgromadzoną publiczność.

Emocje oraz wrażenia, które spektakl wzbudził wśród publiczności z pewnością pozostaną z nimi na dużej: „Jestem pod ogromnym wreniem profesjonalizmu tych młodych ludzi, ich niesamowita sprawność fizyczna, a jednocześnie lekkość i swoboda ruchu połączona z muzyką i grą świateł, daje oszałamiających efekt, wspaniały spektakl!, oby jak najwięcej takich imprez...” - powiedziała redakcji Pani Barbara Cichoń, uczestnicząca w spektaklu. W przedstawieniu wzięło udział kilkudziesięciu młodych artystów w szerokim przedziale wiekowym w tym uczestniczki zajęć akrobatycznych prowadzonych przez GOK Gminy Psary. GALERIA ZDJĘĆ