Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

foto 14 20190729 1722188813Podczas pierwszego miesiąca wakacji  Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psay przygotował nie  lada atrakcje. W licpu na scenie strzyżowickiego CUS odbyły się dwa niezwykle barwne, kolorowe i wesołe spektaklle teatralne dla dzieci.  We wtorkowe popołudnie 9 lipca najmłodsi mieszkay gminy wyruszyli w  w pełną przygód opowieść o losach trzech różowych świnek. Interaktywne przedstawienie angażowało do wspólnej zabawy młodych widzów, którzy chętnie uczestniczyli w poszukiwaniu wilka i pomocy świnkom. A jak to w bajkach bywa, cała historia skończyła się happy endem, świnki ocalały, a zły wilk wyjechał na wakacje w cieple kraje.

19 lipca miał miejsce magicznie iluzjonistyczny występ Konrada Mościńskiego, który umilił publiczności zgromadzonej w CUS Strzyżowice, piątkowy wieczór Artysta zaprezentował kilkanaście sztuczek, zapraszając do wspólnej zabawy młodszych i starszych uczestników imprezy. Był lewitujący stoliczek, sztuczka z kartami, przenikające się obręcze, a nawet dla dla wszystkich znudzonych latem, artysta wyczarował śnieg. A na sam koniec 26 lipca w podczas kolejengo spektaklu pt. Wilk i zając najmłodsi widzowie dowiedzieli się cennej prawdy, że przyjaźń łamie wszelkie podziały i przeciwnośći. Zapraszamy do obejzrenia fotorelacji ze wszystkich wakacyjnych wydarzen, które osbyły się w CUS-ie. GALERAI ZDJĘĆ

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!