Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

28 lutego 2018 r. w Ośrodku Kultury w Dąbiu odbył się spektakl teatralny pt. "Rozbójnik Runcajs", w wykonaniu Teatru Duet z Krakowa.

W mroźne popołudnie na scenie Ośrodka Kultury w Dąbiu dzieci wraz z rodzicami miały okazję obejrzeć przygody rozbójnika Runcajsa oraz jego rodziny. W przedstawionej bajce jej główny bohater chciał odzyskać zgromadzone na zimę zapasy, które skradł wszystkim mieszkańcom zuchwały hrabia. Cała historia oparta została na podstawie popularnej dobranocki „Przygody Rozbójnika Rumcajsa” i była tłem do pokazania dzieciom jak ważne są wartości rodzinne, miłość i wzajemna życzliwość. Sztuka była także wspaniałą lekcją ekologii, na której dzieci dowiedziały się jak dbać o środowisko i żyć w zgodzie z naturą.

 

Galeria zdjęć

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!