Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

1 maja na boisku wielofunkcyjnym w Preczowie obyła się kolejna edycja majówki z zumbą, która została zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary.

Tegoroczną edycję imprezy poprowadziła Dagmara Wysocka – Staniszewska, która poderwała wszystkie uczestniczki zumbowej majówki do blisko dwugodzinnego tańca w latynoskich rytmach. Panie biorące udział w wydarzeniu zgodnie przyznały, że czas spędzony na majówkowej zumbie był dla nich świetną zabawą, a tak duża dawka ruchu na świeżym powietrzu, w pięknym wiosennym słońcu dała im mnóstwo pozytywnej energii na następne dni.
Wszystkim miłośnikom zumby, którzy chcieliby poćwiczyć wspólnie z prowadzącą zumbową majówkę instruktorką Dagmarą, zapraszamy na zajęcia z zumby w każdy czwartek do Ośrodka Kultury w Dąbiu w godzinach w godzinach 18:00-19:00 w cenie 40 zł za miesiąc.

Galeria zdjęć

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!