15 czerwca w sali bankietowej OSP Psary odbył się gminny turniej Fifa na konsolach play station. Tegoroczna edycja cieszyła się dużym powodzeniem, bo wzięło w niej udział ponad 40 zawodników.

Walka była zacięta, a zawodnicy grali ze sobą systemem pucharowym, w którym przegrywający odpadał. W wyniku zmagań I miejsce zajął Kacper Oleks, który obronił tytuł z poprzedniego roku tuż za nim na II miejscu uplasował się Kacper Bochenek, III miejsce przypadło Adrianowi Gajosowi. Nagrody oraz pamiątkowe dyplomy zawodnikom wręczył wójt gminy Psary Tomasz Sadłoń. Organizatorami turnieju byli: Gminny Ośrodek Kultury Gminy Psary oraz Szkoła Podstawowa w Psarach.

Galeria zdjęć