7 grudnia na sali bankietowej OSP Dąbie najmłodsi mieszkańcy naszej gminy hucznie świętowali gminne Mikołajki. Jak co roku na licznie zgromadzonych maluchów oraz rodziców czekało mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy.   Początek imprezy rozpoczęły występy dzieci uczęszczających na zajęcia organizowane przez GOK Gminy Psary. Jako pierwsza na scenie pojawiła się Zuzia Bochenek, która zagrała na gitarze utwór „Let it snow”. Po niej swoje niesamowite umiejętności pokazały dziewczyny z sekcji akrobatyki artystycznej.

Popisy zakończył występ zespołu, składającego się z młodych wokalistów, którzy zaśpiewali na scenie świąteczne utwory. Po tej części wszystkie zgromadzeni mogli obejrzeć spektakl teatralny „Świąteczny Cud”. Na koniec do dzieci przyszedł długo wyczekiwany gość Święty Mikołaj, który przywiózł im kosze pełne słodkości i łakoci, ufundowanych przez samorząd gminy Psary.

Galeria zdjęć