Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

W grudniu w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie sala komputerowa na, której odbywają się zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego została doposażona w nowy sprzęt w postaci dużego monitora dotykowego wraz z głośnikami. W sali zamontowano nowoczesny monitor dotykowy, na którym dzieci podczas zajęć z języka angielskiego oraz niemieckiego mogą rozwiązywać wspólnie interaktywne zadania językowe, oglądać przygotowane przez lektorów prezentacje, czy zaśpiewać wspólnie karaoke. Pomieszczenie zostało także przemeblowane tak, aby zmieścił się w nim dywan, który przydaje się głównie podczas zajęć z angielskiego w najmłodszej grupie.

Dzieciom i młodzieży uczęszczającym na zajęcia nowe otoczenie bardzo się spodobało. -Nowy sprzęt sprawił dzieciom korzystającym z naszych zajęć językowych wiele radości, uczniowie przychodzą coraz częściej na zajęcia przed czasem i od razu proszą naszych lektorów o możliwość wykonania ćwiczeń powtórkowych ze słownictwa na początku zajęć. - mówi Anna Nagły, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Psary.

Zajęcia językowe odbywają się w Gminnym Ośrodku Kultury w Gródkowie trzy razy w tygodniu we wtorki, środy oraz czwartki. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisów do grupy dla I i II klasistów oraz do grupy początkującej dla uczniów klas starszych szkół podstawowych na zajęcia z języka niemieckiego tel. 32 297 22 59.

 

Galeria zdjęć

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!