Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Tradycyjnie już, 8 marca, w GOK Gminy Psary w Gródkowie odbyła się uroczysta biesiada z okazji Dnia Kobiet.W tym szczególnym święcie udział wzięły żeńskie reprezentacje wszystkich organizacji społecznych z terenu naszej gminy, Radne Rady Gminy, kierownictwo i pracownice Urzędu Gminy Psary oraz jednostek organizacyjnych gminy, dyrektorzy szkół, sołtysi oraz wiele Pań, które angażują się w działalność społeczną i kulturalną naszej gminy. Zebranym w GOK Paniom moc serdeczności przekazał Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń goszczący na uroczystości z żoną, a Panowie Radni i Sołtysi obdarowali wszystkie obecne Panie kwiatami.

Poczęstunek zebranym zapewnił GOK Gminy Psary, a oprawę artystyczną spotkania stanowił bogaty występ muzyczno-kabaretowy znanego aktora Jacka Borkowskiego oraz koncert w wykonaniu męskiego zespołu wokalnego rekrutującego się spośród Radnych Rady Gminy i Członków Zespołu Śpiewaczego „Dąbie”.

Dzień Kobiet to szczególny moment kiedy prawie trzystuosobowa grupa Pań z naszej gminy ma okazję i niewątpliwą przyjemność razem się spotkać w radosnej, serdecznej atmosferze w murach zawsze gościnnego Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Psary.

 

Przejdź do galerii

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!