Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

joomplu:865012 marca w Ośrodku Kultury w Sarnowie odbył się koncert piosenek gwiazdy polskiego bigbitu  Karin Stanek. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpili Łukasz Forest Piechota grający na  pianinie elektronicznym, Kosma Kalamarz,  na gitarze basowej i  Łukasz Kurek – perkusista oraz Agnieszka Wajs, która wcieliła się w postać Karin Stanek. 

Aktorka jest odtwórczynią tytułowej roli w monodramie muzycznym zatytułowanym "KARIN STANEK" o życiu i twórczości znanej i cenionej legendy muzyki bigbitowej, za którą otrzymała nagrodę aktorską na przeglądzie "Scena Letnia Domu Literatury" w Łodzi w 2014 roku. Gośćmi specjalnymi podczas jednego ze spektakli byli muzycy legendarnego Zespołu CZERWONO CZARNI, w którym między innymi śpiewała Karin. Czerwono Czarni widząc Agnieszkę na scenie zaprosili aktorkę do współpracy podczas koncertów, które miały miejsce w klatach 2014 - 2016 .

Na program koncertu w Sarnowie złożyły się  największe szlagiery gwiazdy, a solistka ekspresyjnie zachęcała do zabawy całą publiczność.

W tym szczególnym wieczorze uczestniczyli m.in. Sekretarz Gminy Psary Mirella Barańska-Sorn, Radna Rady Gminy Psary Małgorzata Ilona Pasek i Dyrektor GOK Gminy Psary Anna Nagły. GALERIA

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!