Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

joomplu:87941 marca w Ośrodku Kultury w Sarnowie odbyły się gminne eliminacje konkursu recytatorskiego „Mały OKR”. W szranki rywalizacji stanęło 64 młodych recytatorów ze szkół podstawowych i gimnazjum z terenu naszej gminy. Jury w składzie Helena Warczok, Dyrektor GBP, Ewelina Trzcionka reprezentująca OPS i Magdalena Gdesz-Sobczak z GOK Gminy Psary, po burzliwych obradach zdecydowały przyznać I miejsce w kategorii I-III  klasa Oliwii Adamczyk ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Dąbiu, I miejsce a kategorii IV-VI klasa Wiktorii Zbień ze SP im. S. Polakowskiego w Strzyżowicach. Wśród gimnazjalistów wygrała Joanna Kita.

Te trzy młode artystki będą reprezentowały naszą gminę na eliminacjach wojewódzkich konkursu.

 Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za dziewczyny! GALERIA

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!