13 sierpnia przy ośrodku kultury w Dąbiu po raz szósty odbył się festyn rodzinny dla mieszkańców sołectwa Dąbie, Brzękowice Dolne.

Swoją obecnością zaszczyciły nas władze Gminy Psary, Pani Wicewójt – Marta Szymiec oraz sołtys Dąbia Tadeusz Kubik. Imprezę uświetniały występy zespołów rodzimych działających przy Gminnym Ośrodku Kultury. Nie zabrakło też atrakcji dla naszych milusińskich. Głównym punktem festynu był koncert zespołu COCO AFRO który swoim występem zabrał nas na wycieczkę muzyczną po Afryce. W swoim repertuarze prezentowali utwory takich wykonawców jak: Boney M, Goombay Dance Band, Saragossa Band. Roztańczoną publiczność przy utworach muzyki dance w dalszą zabawę poprowadził zespół Band Hadżi. Zapraszamy za rok.