Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

joomplu:846625 listopada do Ośrodka Kultury w Preczowie zawitał spektakl teatralny pt.”Babroszki lecą w kosmos”. Ta fantastyczna opowieść o przygodach sympatycznych stworków – Babroszków, które pewnego dnia postanawiają wylecieć w kosmos, przyciągnęła tłumy młodych widzów z całej gminy. Dzieci w trakcie spektaklu wspólnie uczestniczyły w magicznej podróży po księżycu, stawiły czoła groźnemu Hrabiemu Robotowi oraz wspólnie oswobodziły mieszkańców Moonowa spod jego władzy. 

Interaktywny charakter spektaklu spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem oraz ciepłym przyjęciem wśród dzieci, które chętnie angażowały się we wspólną zabawę z aktorami. GALERIA

 

 

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!