Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

joomplu:763310 maja młode tancerki z formacji tanecznej CARLOS, na co dzień uczennice ZSP nr 1 w Strzyżowicach, wzięły udział w tegorocznej XII Gali Tanecznej w Tąpkowicach. Dziewczyny reprezentowały naszą gminę w kategorii wiekowej 9-11 lat. Spośród 9 zespołów w swojej grupie wiekowej, formacja zajęła zaszczytne II miejsce. Hip-hopowy układ połączony z figurami akrobatycznymi, młode adeptki tańca szlifowały już od kilku tygodni pod czujnym okiem instruktora Roberta Dankowskiego. Był to pierwszy konkursowy występ grupy, dzięki któremu dziewczyny mogły zaprezentować się nieznanej publiczności oraz oswoić z tremą. 

Na co dzień grupa doskonali swoje umiejętności podczas cotygodniowych treningów w ZSP nr 1 w Strzyżowicach organizowanych przez GOK Gminy Psary. Naszym młodym tancerkom gratulujemy nagrody oraz występu, jak również życzymy dalszych sukcesów na tanecznej drodze. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z XII Gali Tanecznej w Tąpkowicach na stronie www.gok.psary.pl. GALERIA

 

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!