Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

joomplu:7504Niezwykłą muzyczną ucztę przygotował dla mieszkańców Gminny Ośrodek Kultury. 13 marca w sali bankietowej OSP Dąbie odbył się koncert muzyki filmowej. Ponad 10 osobowa orkiestra Klassik Modern pod dyrekcją Romana Samostrokova zaprezentowała słuchaczom najpiękniejsze kompozycje i ścieżki dźwiękowe z najsłynniejszych filmów i seriali. 

W repertuarze pojawiły się utwory z filmów takich jak: Titanic, Piraci z Karaibów, Gra o tron, 9 wrota, Madagaskar, Kraina lody, Requiem dla snu oraz wiele innych. Dopełnieniem koncertu był występ charyzmatycznej wokalistki Magdaleny Januszkiewicz – Buras, która brawurowo wykonała piosenki „My heart will go on” Celine Dion z filmu „Titanic” oraz „I will always love you” z filmu „Bodyguard”. Ponad godzinny koncert spotkał się ogromnym aplauzem ze strony publiczności, która podziękowała muzykom gromkimi brawami oraz owacją na stojąca. GALERIA

 

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!