Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

joomplu:7471W sobotni poranek miłośnicy gier planszowych mieli okazję spotkać się i rywalizować w Ośrodku Kultury w Gródkowie. Gminny Ośrodek Kultury we współpracy z firmą MORIGAL z Jaworzna zorganizował, po raz pierwszy w naszej gminie, Rodzinny Festiwal Planszówek. Na uczestników spotkania czekało mnóstwo atrakcji, w tym bezpłatna wypożyczalnia gier oraz liczne konkursy planszowe z nagrodami. Głównym punktem programu był Turniej o Puchar Wójta Gminy Psary w grze Speed Cups dla najmłodszych uczestników. 

Po zaciętej rywalizacji 1. miejsce zdobył Fabian Garbień, 2. lokatę zajął Tobiasz Kubik, a 3. miejsce przypadło Kajtkowi Kyrczowi. Zwycięzcy turnieju otrzymali z rąk Wójta Tomasza Sadłonia pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Pozostałe osoby, które wzięły udział w rozgrywkach w ramach akcji „Graj, by wygrać” otrzymały drobne upominki ufundowane przez GOK. Dla nieco starszych organizatorzy również przygotowali ciekawe nagrody w ramach eliminacji do ogólnokrajowych rozgrywek w „Carcassone” oraz eliminacji do mistrzostw Polski w grze „Królestwo w budowie”. Zwycięzców poszczególnych turniejów nagrodzono grami planszowymi ufundowanymi przez firmę MORIGAL. Premierowy Rodzinny Festiwal Planszówek spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród wszystkich uczestników, którzy już teraz zapowiedzieli chęć wzięcia udziału w tym konkursie już za rok. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania partnerom wydarzenia, tj. firmie MORIGAL oraz wydawnictwom: Rebel, 2pionki, Granna, G3 i Bard. GALERIA

 

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!