Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

joomplu:7465

8 marca, jak co roku w GOK w Gródkowie Panie z całej gminy świętowały Dzień Kobiet. W spotkaniu uczestniczyły reprezentacje i przedstawicielki wszystkich gminnych organizacji społecznych działających w naszej gminie. Spotkanie rozpoczęło się od życzeń, które Wójt Gminy Psary złożył wszystkim Paniom. Po wspólnym odśpiewaniu toastu, każda z Pań z rąk zaproszonych Panów otrzymała symbolicznego tulipana. Tegoroczne spotkanie wspaniałym ponad półtoragodzinnym recitalem uświetniła znakomita Adrianną Biedrzyńską. 

Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, zaprezentowała swój popisowy program artystyczny pt. „Ada to nie wypada”. „My cyganie”, „Sokoły” czy „Z woli dusz” to tylko niektóre z piosenek, które nasza gwiazda odśpiewała na scenie, zachęcając do wspólnej zabawy całą publiczność. Na zakończenie występu artystka otrzymała od zebranej widowni gromkie brawa i owacje na stojąco, a Wójt Gminy w podziękowaniu za koncert wręczył jej bukiet kwiatów. Po występie Adrianny Biedrzyńskiej na scenie pojawił się niecodzienny zespół męski w składzie: Jacek Gwóźdź, Adam Adamczyk, Krzysztof Dulko, Mieczysław Horzela oraz Mirosław Krawczyk. Panowie specjalnie na tę szczególną okazję przygotowali rozrywkowy program artystyczny, w którym nie brakowało wspólnego śpiewania i dobrej zabawy. To uroczyste spotkanie było również okazją do wręczenia wójtowi Tomaszowi Sadłoniowi Złotej Odznaki Honorowej za wspieranie seniorów przez Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddziału Śląskiego. GALERIA

 

 

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!