Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

joomplu:7398Jak co roku ostatni dzień karnawału mieszkańcy naszej gminy świętowali podczas gminnych Zapustów, 9 lutego w sali bankietowej OSP Dąbie. Co roku przysłowiowe „ostatki” gromadzą mieszkańców, chcących po raz ostatni zaznać karnawałowego szaleństwa. W tym roku organizatorzy zaskoczyli przybyłych mieszkańców zmieniając nieco formę artystycznych prezentacji. 

Tym razem, na scenie zamiast tradycyjnych wystąpień wokalnych zagościły humorystyczne skecze i kabaretowe popisy w wykonaniu gminnych zespołów. Wspólne świętowanie zapoczątkowało wystąpienie Wójta Gminy Psary, który wraz z przedstawicielami samorządu oraz Rady Gminy wygłosili humorystyczne przyzwolenie na rozpoczęcie zabawy. Następnie na scenie prezentowały się lokalne zespołu, które w wymyślnych, kolorowych strojach, swoimi kabaretowymi popisami, zagwarantowali zebranej publiczności solidną dawkę dobrego humoru i doskonałej zabawy. W trakcie występów artystycznych organizatorzy częstowali publiczność słodkimi pączkami oraz rozdawali karnawałowe maski. Po zakończeniu części artystycznej, wszyscy zgromadzeni mieszkańcy i zaproszeni goście, rozpoczęli wspólną zabawę taneczną, która zakończyła się punktualnie z wybiciem północy. GALERIA

 

 

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!