Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

joomplu:72174 grudnia na sali bankietowej OSP Dąbie po raz czwarty najmłodsi mieszkańcy naszej gminy hucznie świętowali gminne Mikołajki. Jak co roku na licznie zgromadzonych maluchów oraz rodziców czekało mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy. Występom muzycznym i tanecznym nie było końca. Do wspólnej zabawy i śpiewania, najmłodszych zachęcała para tajemniczych, bajkowych postaci: królowa Zima oraz świąteczny Skrzat.

Ponadto na scenie zaprezentowali się między innymi dwaj laureaci festiwalu piosenki dziecięcej „Piosenki z fonoteki” Radosław Pochylski i Karol Król, grupy taneczne formacji CARLOS ze Strzyżowic, Sarnowa, Gródkowa, Malinowic oraz grupa uczestników zajęć z zumby. Na koniec do zebranych dzieci przybył najważniejszy i długo wyczekiwany gość, czyli Święty Mikołaj, który przywiózł kosz pełen słodkości i łakoci. W tym roku w gminnych mikołajkach w Dąbiu wzięła udział rekordowa liczba uczestników, a dobrej zabawie i świątecznej atmosferze poddały się tego dnie nie tylko dzieci, ale również przybyli z nimi rodzice. Jak co roku mikołajkowe występy podziwiali zaproszeni goście, wśród których zasiedli Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń oraz Dyrektor GOK - Anna Nagły. GALERIA

 

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!