Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

joomplu:6715W piątkowy wieczór 5 grudnia w Ośrodku Kultury w Preczowie odbyły się gminne Mikołajki, które co roku cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych mieszkańców naszej gminy. W tym roku na preczowskiej scenie dla licznie zgromadzonej publiczności zaprezentowała się m.in. sekcja akrobatyki artystycznej z GOK Gminy Psary. W trakcie występu grupa młodszych i starszych uczestniczek wykonała popisowe akrobacje oraz układy, których na co dzień dziewczynki uczą się podczas zajęć. 

 

Specjalnie na tę okazję krótki montaż słowno-muzyczny zaprezentowały również dzieci i młodzież z Ośrodka Kultury w Preczowie. Występom od samego początku przyglądał się Święty Mikołaj, który co roku odwiedza gościnne progi gminy Psary. Na zakończenie części artystycznej magicznymi trikami oraz wspólnym czarowaniem z dziećmi, fascynował publiczność iluzjonista - Krystian Bączyński. Jego tajemnicze sztuczki publiczność co rusz nagradzała gromkimi brawami. Punktem kulminacyjnym tegorocznych mikołajek było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wręczył każdemu dziecku słodki upominek. Odważne dzieci mogły usiąść w czarodziejskich saniach Mikołaja i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. W tym niecodziennym wydarzeniu udział wzięli zaproszeni goście: Wójt Gminy Psary Tomasz Sadłoń, radny sołectwa Preczów Jarosław Nowak oraz sołtys Wojciech Kamecki. Swoją jednostkę reprezentowali również druhowie strażacy z OSP Preczów, którzy jak co roku bardzo mocno zaangażowali się w organizację gminnych mikołajek, i którym serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie.

 

joomplu:6705joomplu:6712joomplu:6704joomplu:6714joomplu:6700joomplu:6701joomplu:6698

PRZEJDŹ DO GALERII

Strona zrealizowana w ramach projektu z III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - „Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych w szczególności realizuje cel stworzenie trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym” 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” dotyczący realizacji projektu systemowego pn. „Konwersja cyfrowa domów kultury” - zadanie GOK gminy Psary: goknet-GOK Gminy Psary wita w sieci!